آموزش دستگاه نوروفیدبک

 

 

امروزه آموزش دستگاه نوروفیدبک مورد توجه و تقاضای بسیاری از افراد قرار گرفته است. دستگاه نوروفیدبک دستگاهی است که به منظور درمان بیماری ها و اختلالات عصبی طراحی شده و با بازخورد اطلاعات عصبی به بیماران سعی در بهبود عملکرد مغز دارد. دستگاه نوروفیدبک به طور مستقیم با مغز سر و کار داشته و بر پایه شرطی سازی عاملی استوار است. به این صورت که با آگاهی دادن در مورد امواج مغز که در حالت عادی قادر به کنترل و تغییر آنها نیستیم، بازخوردهای بسیار سریع به فرد داده می شود و در نتیجه با تمرین مداوم مغز یاد می گیرد که تولید امواج بیشتر با عملکرد بهتر انجام دهد.

از دستگاه نوروفیدبک می توان برای درمان بیماری ها و اختلالاتی چون بیش فعالی ، ناتوانی های یادگیری ، صرع ، هراس ، اضطراب ، افسردگی ، استرس ، میگرن ، سندرم تورت ، اختلالات خواب و اختلالات مربوط به سوء مصرف مواد و ... بهره برد. امواج نیز بر اساس مشکل هر فرد تنظیم شده و برخی امواج کاهش و برخی امواج افزایش خواهد یافت که تشخیص آن به عهده درمانگر است.

ما علاوه بر فروش دستگاه نوروفیدبک خدمات آموزش دستگاه نوروفیدبک نیز به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد. برای اطلاع از کاربرد دستگاه نوروفیدبک مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

 

آموزش دستگاه نوروفیدبک

 

آموزش کار با دستگاه نوروفیدبک

آموزش کار با دستگاه نوروفیدبک در کارگاه های آموزشی چند روزه انجام شده و تمامی موارد مورد نیاز برای کار با این دستگاه در این کارگاه ها به کارآموزان ارائه خواهد شد. آموزش دستگاه نوروفیدبک هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی انجام می

گیرد. در کارگاه آموزش دستگاه نوروفیدبک موارد زیر آموزش داده خواهد شد:

آشنایی کامل با دستگاه نوروفیدبک و نرم افزار

آشنایی با انواع پنجره های درمانی

آشنایی با پروتکل های درمانی ارائه شده در کارگاه

پیدا کردن نقاط روی سر

ثبت baseline و بررسی آرتیفکت ها پس از ثبت

بررسی وضعیت امواج مغزی و مقایسه امواج نقاط مختلف سر

تشخیص آرتیفکت های مختلف در هنگام درمان با نوروفیدبک

مونتاژ یک قطبی و دو قطبی

کار با آستانه ها  (automatic, manual)

گرفتن  Trend Report

تغییر پروتکل براساس نیاز فرد (تغییر جای الکترود، نوع مونتاژ و …)

 

آموزش تضمینی دستگاه نوروفیدبک

آموزش دستگاه نوروفیدبک را با به صورت تضمینی با ما یاد بگیرید. کارآموزان در انتهای کارگاه آموزش دستگاه نوروفیدبک قادر خواهند بود به صورت کامل با دستگاه نوروفیدبک کار کرده و ثبت امواج مغز، ارزیابی و آنالیز امواج مغزی جهت تشخیص اختلالات و اجرای پروتکل های درمانی آموزشی، نکات فنی مربوط به ثبت سیگنال، نویز، فیلتر و کار با دستگاه نوروفیدبک و نرم افزار را اجرا نمایند.

 

آموزش خصوصی دستگاه نوروفیدبک

علاوه بر کارگاه های آموزشی که به صورت گروهی انجام می شود ، آموزش دستگاه نوروفیدبک را به صورت خصوصی نیز می توانید با ما بیاموزید. بدیهی است در آموزش خصوصی دستگاه نوروفیدبک آموزش اثربخش تر و کاربردی تر خواهد بود.

 

کارگاه نوروفیدبک پیشرفته

در موسسه پرتو دانش آسمان می توانید آموزش دستگاه نوروفیدبک را در قالب کارگاه نوروفیدبک پیشرفته با اساتید مجرب بیاموزید. در کارگاه نوروفیدبک پیشرفته تمام مواردی که باید از این دستگاه و نحوه کار با آن بدانید به صورت تئوری و عملی آموزش داده خواهد شد.

 

هزینه کارگاه نوروفیدبک

هزینه کارگاه نوروفیدبک با توجه به مواد آموزشی کارگاه و همچنین موارد دیگر متفاوت می باشد. برگزاری کارگاه نوروفیدبک در شیراز در موسسه پرتو دانش آسمان از همین سایت اطلاع رسانی شده و هزینه آن نیز متعاقبا اعلام می گردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09361098675 در تماس باشید.

 

نمونه گواهینامه

نمونه گواهینامه اعطا شده به کارآموزان نوروفیدبک

 

محمد اژدرلو : نماینده رسمی شرکت پرتو آسمان در جنوب کشور 

جهت ثبت نام یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09361098675

 

 

محمد اژدرلو ، آموزش نوروفیدبک ، آموزش نوروفیدبک در شیراز ، آموزش نوروفیدبک شیراز ، آموزش کار با دستگاه نوروفیدبک در شیراز ، آموزش کار با دستگاه نوروفیدبک شیراز

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

یکی ازامتیازات ویژه شرکت ما، ارتباط با تمام شرکت های ایرانی و خارجی می باشد

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

آدرس : 

شیراز، سینما سعدی، ابتدای معدل شرقی، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه 3، واحد 15

 

 

شماره تماس : 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید