درمان با نوروفیدبک

 

 

همان طور که در مطلب دستگاه نوروفیدبک توضیح داده شد، این دستگاه قابلیت درمان انواع بیماری های عصبی را بدون کوچک ترین عارضه ای دارد. درمان با نوروفیدبک به گونه ای انجام می شود که با استفاده از بازخورد عصبی مغز بیمار را درگیر کرده و منجر به بهبود عملکرد آن و در نتیجه درمان بیماری و اختلال عصبی می گردد.

به زبان ساده تر نوروفیدبک با آگاه کردن شما از نحوه فعالیت مغزتان شما را درمان می کند. یعنی با استفاده از رایانه برنامه ای اجرا می شود که شما می توانید توسط آن بفهمید که مغزتان عملکرد مطلوب را دارد یا خیر. پس از آگاهی از این که مغز عملکرد درستی ندارد در جهت بهبود عملکرد مغز گام برخواهید داشت و این روند تا جایی ادامه پیدا می کند که به درمان بیماری عصبی شما منجر خواهد شد.

بسیاری از بیماری های عصبی را توسط دستگاه نوروفیدبک می توان درمان نمود. به روز ترین دستگاه نوروفیدبک توسط گروه تخصصی Healthy8 با مدیریت جناب آقای محمد اژدرلو در اختیار شما عزیزان می باشد تا بهترین نتیجه ممکن از درمان بیماری خود را بگیرید.

تعداد جلسات نوروفیدبک بستگی به نوع بیماری یا اختلال و یا هدف از استفاده از دستگاه نوروفیدبک دارد. اما برای نتیجه گیری هر چه بهتر از نوروفیدبک تعداد جلسات باید بین 30 تا 50 جلسه باشد. همچنین توصیه می شود در هفته 2 الی 3 جلسه را به این امر اختصاص دهید. چرا که به منظور دریافت نتیجه بهتر ، فاصله جلسات نباید طولانی باشد.

 

درمان با نوروفیدبک

 

درمان با نوروفیدبک در شیراز

این روزها درمان با نوروفیدبک در شیراز و سایر نقاط کشور بسیار فراگیر شده و طرفداران خود را پیدا کرده است. چرا که درمان نوروفیدبک در شیراز هیچ گونه عوارضی نداشته و صد در صد نتیجه بخش است. بسیاری از بیماری ها و اختلالات توسط نوروفیدبک قابل درمان هستند. بیش فعالی، کمبود توجه، عدم تمرکز، افسردگی، بی خوابی، افسردگی، سردرد، میگرن، هیجان و ... از جمله ی این بیماری ها و اختلالات هستند.

استفاده از دستگاه نوروفیدبک در شیراز فقط محدود به درمان بیماری ها نیست و برای بهبود عملکرد مغز نیز می توان از این دستگاه استفاده کرد و به موفقیت های چشمگیری دست یافت.

 

درمان افسردگی در شیراز

افسردگی یکی از بیماری های رایج در افراد است. اگر شما هم دچار این بیماری شده اید، حتما برای درمان آن به پزشک مراجعه کرده اید. احتمالا پزشک شما برای درمان افسردگی داروهایی را تجویز کرده که با مصرف آن برای مدتی از این بیماری رهایی یافته اید و در عوض دچار عوارض دیگری شده اید. داروها برای درمان افسردگی تا حدودی موثر هستند اما عوارض زیادی دارند و ممکن است شما را با مشکلات دیگری مواجه سازد.

 

افسردگی چیست؟

 

روش ما برای درمان افسردگی در شیراز درمان افسردگی با نوروفیدبک است که بسیار موثر بوده و هیچ عوارض جانبی نیز نخواهد داشت. نوروفیدبک مثل یک آینه عملکرد مغز را ما نشان می دهد. بنابراین توسط نوروفیدبک می توانیم ببینیم کجای کار ایراد دارد و به رفع آن بپردازیم.

در افراد افسرده موج آلفای مغز به درستی فعالی نمی کند. بنابراین کار دستگاه نوروفیدبک در درمان افسردگی این است که فعالیت موج آلفا را بهبود بخشد یعنی فعالیت آن را کاهش دهد. به این منظور هنگامی که بیمار موفق به کاهش موج آلفا می شود تصویر بازی روی صفحه کامپیوتر بزرگ شده و بیمار تلاش می کند که این عمل را تکرار کند.

 

درمان میگرن در شیراز

سردردهای بسیار شدید در افراد به نام میگرن شناخته می شوند. سردرد های میگرنی به دلیل تغییرات فیزیولوژیکی درون مغز رخ می دهد. از دست دادن اشتها، رنگ پریدگی، خستگی، تب، تار شدن دید چشم و ... از علائم میگرن هستند. درمان با نوروفیدبک در میگرن نیز روشی تایید شده و بدون عوارض است.

درمان میگرن با نوروفیدبک نیز توسط رایانه ای انجام شده که بازی در آن نمایش داده می شود. با انجام این بازی امواج مغزی که موجب میگرن شده اند و به درستی فعالیت نمی کنند درصدد بهبود عملکرد خود برخواهند آمد.

 

درمان بیش فعالی در شیراز

بیش فعالی اختلالی است که بیشتر در کودکان رواج دارد و به موجب آن فرد بیش از اندازه فعال و پر جنب و جوش است. کم توجهی، فعالیت بیش از اندازه و انجام رفتاری بدون فکر کردن به آن از مهم ترین علائم اختلال بیش فعالی است.

اختلال بیش فعالی کودک خود را نیز به راحتی می توانید با دستگاه نوروفیدبک درمان نمایید. نحوه درمان با نوروفیدبک در بیش فعالی نیز به این صورت است که بازی های این دستگاه نوعی خودتنظیمی را به فرد بیمار آموزش داده که می تواند فعالیت و عملکرد مغز خود را تنظیم و کنترل نماید.

 

 

درمان وسواس در شیراز

وسواس اختلال دیگری است که بسیاری از افراد گرفتار آنند. وسواس عبارت از رفتارهایی است که فرد آنها را به خود تحمیل کرده و اجبار در انجام آنها دارد. به طوری که اگر این رفتار ها انجام نشود فرد مضطرب می گردد. مثلا شستن مداوم دست ها، طولانی شدن زمان مسواک زدن، نظافت بیش از حد نمونه هایی از اختلال وسواس می باشد.

اختلال وسواس از اختلال در عملکرد ناحیه فرونتال مغز ناشی می شود. نوروفیدبک می کوشد با بهبود عملکرد این نقطه از مغز به درمان وسواس در شیراز بپردازد.

 

 

 

محمد اژدرلو : نماینده رسمی شرکت پرتو آسمان در جنوب کشور 

جهت خرید و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09361098675

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

یکی ازامتیازات ویژه شرکت ما، ارتباط با تمام شرکت های ایرانی و خارجی می باشد

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

آدرس : 

شیراز، سینما سعدی، ابتدای معدل شرقی، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه 3، واحد 15

 

 

شماره تماس : 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید