دستگاه بیوفیدبک

 

 

دستگاه بیوفیدبک دستگاهی برای بهبود عملکردهای بدن است. عواملی مثل فشار خون، دمای بدن، تنفس، امواج مغزی، میزان فعالیت عضلات، میزان تعریق، و ... که بدن قادر به کنترل آنها نیست، به عنوان فعالیت های غیر ارادی تعریف می شود. این ها مواردی هستند که توسط دستگاه بیوفیدبک قابل درمان و کنترل می باشند. در واقع دستگاه بیوفیدبک به فرد آموزش می دهد که چگونه روی فعالیت های غیر ارادی خود تمرکز و کنترل داشته باشد.

نحوه کار دستگاه بیوفیدبک به این صورت است که حسگرهایی به نقاط مختلف بدن با توجه به نوع اختلال و بیماری نصب می شود و فرد می تواند از وضعیت بدنی خود مطلع گردد. مثلا برای سنجش عملکرد امواج مغزی حسگر ها بر روی سر، برای سنجش ضربان قلب روی قفسه سینه و یا انگشت دست، برای سنجش میزان تنفس بر روی شکم یا قفسه سینه و برای سنجش میزان تعریق و دمای بدن بر روی انگشت دست نصب می شوند.

دستگاه بیوفیدبک انواع مختلفی دارد که یکی از رایج ترین انواع دستگاه بیوفیدبک دستگاه نوروفیدبک یا دستگاه بیوفیدبک EEG می باشد. دستگاه نوروفیدبک زیرمجموعه ی دستگاه بیوفیدبک بوده و عملکرد امواج مغزی را بررسی می کند. دستگاه بیوفیدبک اختلالات و بیماری هایی از جمله بیش فعالی، اضطراب، استرس، میگرن و ... را درمان می کند.

 

دستگاه بیوفیدبک

 

آموزش دستگاه بیوفیدبک

از جمله خدمات مرکز مهراز اندیشه آموزش دستگاه بیوفیدبک به افرادی که تمایل دارند در این زمینه فعالیت داشته باشند، می باشد. در کارگاه آموزش دستگاه بیوفیدبک تمام موارد مربوط به این دستگاه آموزش داده شده و به صورت عملی نیز کار می شود. برای اطلاع از کارگاه های آموزش دستگاه بیوفیدبک با ما در تماس باشید.

 

خرید دستگاه بیوفیدبک

خرید دستگاه بیوفیدبک از دیگر خدمات گروه تخصصی healthy8 می باشد که شما عزیزان می توانید به منظور خرید دستگاه بیوفیدبک توسط این شرکت از طریق شماره تماس 09361098675 با ما در ارتباط باشید.

 

فروش دستگاه بیوفیدبک

فروش دستگاه بیوفیدبک در مرکز مهراز اندیشه با قیمت بسیار مناسب انجام می شود. همچنین انواع دستگاه بیوفیدبک از جمله دستگاه بیوفیدبک EEG یا دستگاه نوروفیدبک را می توانید با کیفیت بالا و قیمت مناسب از این مرکز تهیه نمایید. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش دستگاه بیوفیدبک می توانید به آدرس شیراز - سینما سعدی معدل شرقی ساختمان شاهپرک طبقه 3 مرکز مشاوره مهراز اندیشه مراجعه نمایید.

 

دستگاه بیوفیدبک دست دوم

خدمات مرکز مهراز اندیشه فقط محدود به خرید و فروش دستگاه بیوفیدبک نو نیست. به اطلاع می رسانیم چنانچه قصد فروش و یا خرید دستگاه بیوفیدبک را دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. خرید و فروش دستگاه بیوفیدبک دست دوم نیز از خدمات ما می باشد. به این منظور با شماره  09361098675 در تماس باشید.

 

دستگاه بیوفیدبک کارکرده

اگر به دنبال دستگاه بیوفیدبک کارکرده هستید و چه در پی خرید دستگاه بیوفیدبک کارکرده و چه فروش دستگاه بیوفیدبک کارکرده می باشید، می توانید به ما مراجعه نمایید. انواع دستگاه بیوفیدبک کارکرده در مرکز مهراز اندیشه به آدرس شیراز - سینما سعدی معدل شرقی ساختمان شاهپرک طبقه 3 مرکز مشاوره مهراز موجود می باشد.

 

 

محمد اژدرلو : نماینده رسمی شرکت پرتو آسمان در جنوب کشور 

جهت خرید و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09361098675

 

دستگاه GSR

دستگاه GSR

 

سنسور BVP

سنسور BVP

 

دستگاه Temperature

دستگاه Temperature

 

دستگاه Migraine

دستگاه Migraine

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

یکی ازامتیازات ویژه شرکت ما، ارتباط با تمام شرکت های ایرانی و خارجی می باشد

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

آدرس : 

شیراز، سینما سعدی، ابتدای معدل شرقی، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه 3، واحد 15

 

 

شماره تماس : 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید