دستگاه tms

 

با خرید دستگاه TMS از شرکت روان ابزار از 5 درصد تخفیف ویژه به ارزش 13 میلیون تومان برخوردار شوید.

 

TMS مخفف عبارت Transcranial Magnetic Stimulation می باشد. اگر بخواهیم آن را به فارسی ترجمه کنیم باید بگوییم تحریک مغناطیسی مغز. اما تحریک مغناطیسی مغز به چه معناست؟ تحریک مغناطیسی مغز، روشی برای تحریک نورون های مغزی است. سوال دیگری که پیش می آید این است که چرا باید نورون های مغزی را تحریک کرد؟ تحریک نورون های مغزی به این دلیل انجام می شود که فعالیت مغز تحریک شده و عملکرد جریان ها ارتباطات درون مغز را کنترل کند. تحریک نورون ها یا همان سلول های مغز توسط دستگاه tms انجام می شود. در ادامه ی این مطلب از وبسایت گروه تخصصی healthy8 به بررسی این دستگاه خواهیم پرداخت.

 

تحلیل امواج مغزی در ورزشکاران

 

خرید دستگاه tms

خرید دستگاه tms هم اکنون از طریق سایت تیم healthy8 برای شما فراهم شده است. این وسیله برای درمان الکترومغناطیسی مغز است که با تمرکز بر نقاطی که درگیر مشکلات روانپزشکی هستند، روند درمان را تسریع می‌بخشد. در این مطلب با کاربرد این وسیله و نحوه خرید دستگاه tms در شیراز آشنا خواهید شد.

مزایای استفاده از دستگاه tms

مزایای استفاده از دستگاه tms

دستگاه tms چیست؟

مشکلات عصبی می‌توانند خود را در نقاط خاصی از مغز نشان دهند و هدف دستگاه tms فعال‌تر کردن نورون‌های عصبی واقع در مقاطع خاص مغز است که با مشکل بیمار ارتباط دارند. این موضوع از جهتی تأثیرگذار است که قسمت‌های مختلف مغز دارای نوعی متابولیسم هستند که در صورت مختل شدن بخش‌هایی از این سیستم، شاهد بروز برخی از علائم روانپزشکی خواهیم بود.

عکس این موضوع نیز صادق است. یعنی فعالیت بیش از حد یک ناحیه در مغز نیز می‌تواند باعث بروز مشکل شود. انتظار می‌رود که پالس‌های ایجاد شده توسط دستگاه tms بتواند به ایجاد تعادل و بهبود وضعیت‌هایی مانند افسردگی کمک دهنده باشد. این دستگاه به‌صورت غیرتهاجمی عمل کرده و بدون احساس درد، پالس‌های خود را از سر عبور خواهد داد.

مشخصات دستگاه TMS را اینجا بخوانید

دستگاه tms

دستگاه بتاوان

بتاوان نام دیگری است که به دستگاه tms اختصاص داده اند. تحریک الکتریکی مغز یا بتاوان به صورت غیر تهاجمی یک میدان مغناطیسی در مغز ایجاد می کند. این میدان مغناطیسی باعث می شود که در بخش های خاصی از مغز و یا در کل آن فعالیت هایی القا شود. در نهایت با توجه به این فعالیت ها می توان عملکرد مغز و ارتباطات آن را ارزیابی کرد. این دستگاه را می توان از نظر نوع و قدرت میدان های مغناطیسی همانند دستگاه تصویر برداری رزونانس مغناطیسی (MRI) دانست.

پروانه این دستگاه را اینجا ببینید

 

دستگاه tms

 

تحریک مغناطیسی مغز tms

نکته ی قابل توجه در تحریک مغناطیسی مغز با استفاده از دستگاه tms این است که می توان فقط بخش خاصی از مغز را تحریک کرد و فقط همان بخش را مورد مطالعه قرار داد. بنابراین دیگر بخش ها درگیر این تحریک نخواهند شد. البته در تحریک کل مغز نیز مغز به طور مستقیم و با شدت بالا تحت تاثیر قرار نمی گیرد. بلکه فقط حدود 2 الی 3 سانتی متری مغز و بخشی که زیر کویل قرار می گیرد، به طور مستقیم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

وقتی میدان مغناطیسی در مغز القا می شود، جریان های الکتریکی بسیار کوچکی ایجاد می شود که بر سلول های درون مغز اثر می گذارند. در نهایت این جریان الکتریکی باعث انتشار انتقال ‌دهنده‌های عصبی مانند سروتونین، نوراپی نفرین و دوپامین می‌شوند.

تأثیر استفاده از دستگاه tms در بهبود عملکرد مغز

تأثیر استفاده از دستگاه tms در بهبود عملکرد مغز

 

استفاده از این دستگاه چه مزایایی دارد؟

مهم‌ترین چشم‌اندازی که در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است، درمان سریع‌تر بیماری‌هایی مانند افسردگی بوده است. انواع دستگاه tms نیز به‌تدریج دستخوش تغییراتی شده و به همراه صفحه‌نمایش بهینه شده، نرم‌افزارهای کاربردی و صندلی مناسب و ارگونومیک عرضه شده است.

پزشک در هنگام کار با دستگاه tms می‌تواند تنظیمات درمان و میزان انرژی وارد شده به مغز را تعیین کرده و از این طریق به کنترل دوره درمان و افزایش دقت کمک کند. این شیوه درمانی برای افرادی توصیه می‌شود که مشکل افسردگی در آن‌ها به مرحله درمان‌ناپذیری رسیده است.

همچنین ممکن است افسردگی باگذشت مدت زیاد از دوره‌های درمان دارویی، همچنان تغییر چشم­گیری نکرده باشد. در مورد این افراد، انتظار می‌رود که پس از گذشت دوره درمان با دستگاه tms، سلامتی و توان فرد بیمار به شکل محسوسی افزایش پیدا کند.

 

نقش دستگاه tms در شناخت عارضه‌های مغزی

نقش دستگاه tms در شناخت عارضه‌های مغزی

 

تفاوت دستگاه tms با دستگاه rtms

در دستگاه rtms شاهد تحریک‌های مکرر در نواحی مختلف مغز به‌صورت الکترومغناطیسی هستیم. از این دستگاه می‌توان برای درمان مشکلاتی مانند عوارض بعد از سکته مغزی، میگرن و پارکینسون و ام اس استفاده کرد. اما دستگاه tms عموماً در درمان مشکلاتی مانند افسردگی، رفع علائم اسکیزوفرنی، میگرن و بیماری دوقطبی در فاز افسردگی و اختلال اضطراب فراگیر کاربرد دارد.

 

دستگاه tms

 

قیمت دستگاه tms

هم اکنون امکان خرید tms از طریق سایت تیم healthy8 و با قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم شده است. برند‌های مختلفی در مورد تولید این دستگاه اقدام کرده‌اند و در هر نسخه ممکن است شاهد امکانات به نسبت متفاوتی نیز باشیم. اما از لوازم جانبی مشترک این دستگاه می‌توان به صندلی، یونیت و نرم‌افزارها و کویل اشاره کرد.

حداکثر قیمت این دستگاه چیزی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان است. جهت استعلام قیمت و خرید این دستگاه می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. این مجموعه اصالت و کیفیت محصولات خود را در هنگام تحویل تضمین می‌کند. همچنین امکان خرید دستگاه tms در شیراز به‌راحتی برای افراد فراهم خواهد بود.

لیست قیمت دستگاه tms را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.

 

لیست قیمت دستگاه tms

لیست قیمت دستگاه tms

 

خرید دستگاه tms در شیراز

خرید دستگاه tms در شیراز

 

خرید دستگاه tms از تیم healthy8

گروه healthy8 در مورد علوم عصب‌شناختی فعالیت داشته و امکان خرید محصولات کاربردی این حوزه ازجمله دستگاه tms را برای کلیه هم‌وطنان فراهم کرده است. شما می‌توانید ضمن خرید این دستگاه در دوره‌های تخصصی علوم عصب‌شناختی که توسط مجموعه healthy8 فراهم شده است شرکت کنید. در هنگام خرید دستگاه tms همچنین می‌توانید از خدمات پس از فروش و پشتیبانی مجموعه healthy8 بهره‌ مند شوید.

 

تاییدیه های دستگاه TMS

تاییدیه FDA

تاییدیه FDA

 

تائیدیه دانشگاه علوم پزشکی البرز

تائیدیه دانشگاه علوم پزشکی البرز

تاییدیه beta1final

تاییدیه FIFA - IFMARC

تاییدیه دانشگاه شهید بهشتی

 

قابلیت تشخیصی و درمانی دستگاه tms

این دستگاه ضمن امکان درمانی می‌تواند جهت تشخیص مشکلات مغزی در زمینه علوم روانپزشکی، نورولوژی و همچنین توان‌بخشی به طور گسترده مورداستفاده قرار بگیرد. از جمله موارد درمانی این دستگاه می‌توان به بیماری‌هایی مثل پارکینسون، سردرد، افسردگی شدید یا خفیف و عوارض پس از سکته مغزی اشاره کرد. انواع شکل ارائه موج در این دستگاه می‌تواند به‌صورت منوفاریک و بایفاریک باشد. این شیوه درمانی از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا نیز کاملاً تأیید شده است.

 

دستگاه tms

 

تعریف عملکرد دستگاه Tms

موج‌های ساخته شده توسط این دستگاه می‌تواند به‌راحتی از پارچه، مو و پوست سر عبور کرده و خود را به بخش‌های مدنظر پزشک برساند. این دستگاه مطابق با قوانین میدان مغناطیسی القایی متغیر کار می‌کند و هیچ عوارض فیزیکی مانند درد یا شوک فیزیکی به همراه نخواهد داشت.

جریان الکتریکی ایجاد شده در این دستگاه بسیار ناچیز بوده و صرفاً با تمرکز بر نقطه نیازمند درمان صورت می‌گیرد. این میدان‌های مغناطیسی متمرکز به کمک سیم‌پیچ مغناطیسی تعبیه شده در دستگاه، ایجاد می‌شوند. قدرت و نوع میدان‌های مغناطیسی دستگاه tms شباهت زیادی با میدان‌های مغناطیسی دستگاه MRI دارند.

 

حوزه تأثیر دستگاه Tms

میدان‌های مغناطیسی ایجاد شده توسط دستگاه tms صرفاً حدود ۲ تا ۳ سانتی‌متر پیشروی داشته و توسط سیم‌پیچ دستگاه کاملاً قابل‌کنترل است. جریان‌هایی که در نتیجه این تحریک ایجاد می‌شوند می‌توانند به افزایش فعالیت سروتونین، دوپامین و نوراپی نفرین در مغز کمک کنند.

این وسیله کاربرد مناسبی در زمینه ترک اعتیاد، مشکلات مربوط به پرخاشگری، اختلالات مرتبط با هوشیاری و پارکینسون دارد. در مورد افراد درگیر ترک اعتیاد، این درمان می‌تواند نوعی شیوه کمکی در نظر گرفته شود. در ادامه با مزیت‌های خرید دستگاه tms و نقش آن در تشخیص عارضه‌های مغذی آشنا خواهید شد.

 

دستگاه tms

 

دستگاه tms در تشخیص چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

از این دستگاه می‌توان برای بررسی میزان ارتباط میان قشر حرکتی اولیه و عضله‌ها بهره برد. در نتیجه آسیب‌های وارد شده بر مغز که در اثر سکته مغزی، اختلالات حرکتی، نورون حرکتی یا صدمات دیگر قابل‌شناسایی خواهند بود. از جمله آسیب‌هایی که به کمک این دستگاه قابل‌شناسایی هستند می‌توان به مولتی پل اسکروزیس یا ام اس اشاره کرد.

 

tms در شیراز

شما می توانید دستگاه tms در شیراز را از تیم healthy8 خریداری نمایید. این محصول در گروه healthy8 با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه می شود. لازم به ذکر است که این تیم نماینده ی این دستگاه در جنوب کشور می باشد و شما با خرید از ما می توانید از 12 میلیون تخفیف ویژه برخوردار شوید.

 

دستگاه tms

 

هزینه هر جلسه tms در شیراز

گروه healthy8 علاوه بر فروش دستگاه tms، خدمات درمانی آن را نیز ارائه می دهد. هزینه هر جلسه tms در شیراز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و قیمت دقیقی را نمی توان برای آن در نظر گرفت. بنابراین برای اطلاع از قیمت جلسات tms در شیراز با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 09361098675 در ارتباط باشید.

 

نتیجه‌گیری

در این مطلب با نحوه خرید دستگاه tms از تیم healthy8 و مزایای استفاده از این دستگاه در درمان بیماری‌های عصبی و افسردگی صحبت شد. قیمت دستگاه tms در انواع مختلف آن از طریق تماس با کادر پشتیبانی شرکت روان ابزار امکان‌ پذیر خواهد بود.

در پایان نظرات افرادی که از این دستگاه استفاده کرده اند را می شنویم.

 

 

 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

یکی ازامتیازات ویژه شرکت ما، ارتباط با تمام شرکت های ایرانی و خارجی می باشد.

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

آدرس : 

شیراز، سینما سعدی، ابتدای معدل شرقی، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه 3، واحد 15

 

 

شماره تماس : 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید