خرید دستگاه tms تحریک الکتریکی مغز

 

 

در این مطلب به بررسی نحوه خرید دستگاه tms و ویژگی‌های کاربردی این محصول پرداخته خواهد شد. این دستگاه با نام low intensity rtms نیز شناخته شده و از جمله محصولات نسل جدید دستگاه rtms در نظر گرفته می‌شود. در ادامه با ویژگی‌های کاربردی و نحوه خرید آن از تیم healthy8 آشنا خواهیم شد.

 

بررسی قیمت دستگاه tms

بررسی قیمت دستگاه tms

 

ویژگی جدید دستگاه تی ام اس کم‌ توان

از جمله مزیت‌های خرید دستگاه tms می‌توان به عوارض بسیار پایین اشاره کرد که نقاط ضعف نسل‌های ابتدایی این دستگاه را به شکل چشم‌گیری کاهش داده است. هرچند دستگاه‌های تی ام اس اصولاً از روش‌های غیرتهاجمی و کم‌خطر محسوب می‌شوند و گزارش خاصی در مورد عوارض این نسل از دستگاه‌های تحریک مغزی ثبت نشده است.

علت مزیت این دستگاه، نسبت به نسل‌های پیشین دستگاه آر تی ام اس، به قدرت میدان‌های مغناطیسی ایجاد شده توسط دستگاه بازمی‌گردد. نسل ابتدایی‌تر دستگاه rtms، قادر به ایجاد میدان‌های مغناطیسی بسیار قدرتمندی هستند. این میدان‌ها چیزی در حدود ۱/۵ تا ۳ تسلا در نظر گرفته شده‌اند.

درحالی‌که نسل جدید این دستگاه‌ها با عنوان تی ام اس کم‌توان، میدان‌های مغناطیسی در حدود ۱۵۰ میکرو تسلا یا کم­تر ایجاد می‌کنند. این موضوع به‌خودی‌خود توانسته عوارض استفاده از این دستگاه را به میزان چشم‌گیری کاهش دهد. در ادامه با تغییرات ایجاد شده توسط این دستگاه در سطح مغز آشنا خواهیم شد.

 

دستگاه تی ام اس کم‌توان قادر است چه تغییراتی ایجاد کند؟

هنگام خرید دستگاه tms انتظار می‌رود تا نورون‌های مغز با قدرت بیش­تری به فعالیت پرداخته و در نتیجه عوارض آسیب‌ها و ناراحتی‌های ایجاد شده در نواحی هدف، به طور تدریجی کاهش پیدا کند. سلول‌هایی که توسط دستگاه تی ام اس کم‌توان تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند، به طور مستقیم در تولید میلین نقش دارند.

این موضوع باعث شده است تا دستگاه تی ام اس کم‌ توان، از جمله محصولات کاربردی و پیشنهادی جهت درمان بیماری ام اس نیز شناخته شود. به‌ رغم نام تجاری محصول باید گفت که خرید دستگاه tms خریدی آینده‌نگرانه و کم‌خطر، نسبت به نمونه‌های پیشین دستگاه آر تی ام اس است و می‌تواند به‌ عنوان یک شیوه درمانی غیر تهاجمی و ایمن مورد استفاده قرار بگیرد.

 

مجوز‌ها و تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌ توان

این دستگاه هم اکنون با مجوز وزارت بهداشت ایران به فروش می‌رسد و در ادامه می‌توانید مجوز دانشگاه علوم پزشکی البرز و سند ثبت اختراع این دستگاه را مشاهده کنید. این دستگاه با عنوان دستگاهی جهت تنظیم دقیق امواج ارتعاشی مغز، در سازمان ثبت‌اسناد و املاک ایران به ثبت رسیده است.

از دیگر گواهی‌های دریافت شده توسط این دستگاه می‌توان به تأییدیه مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران اشاره کرد. این دستگاه کاربرد گسترده در میان افراد ورزشکار داشته و عملکرد این افراد را به شکل چشم­گیری در میادین ورزشی افزایش خواهد داد.

 

مجوز گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز

مجوز گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز

 

مجوزها و تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

از جمله تأییدیه‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان

 

در هنگام استفاده از دستگاه تی ام اس کم‌توان، چه اتفاقی در مغز رخ خواهد داد؟

این دستگاه قادر است تا ظرفیت‌های لازم برای بهبود عملکرد طبیعی مغز را افزایش داده و از ایجاد اختلال در این ناحیه جلوگیری کند. همچنین در مواقعی که فرد تحت‌ فشار زیاد به تمرینات ورزشی پرداخته و در میادین رقابتی حاضر می‌شود، استفاده از این دستگاه می‌تواند به تنظیم عملکرد‌های مغز، تا حد بالایی کمک کند.

 

تاییدیه وزارت بهداشت

تاییدیه وزارت بهداشت

 

خرید اینترنتی دستگاه تی ام اس کم‌ توان

هم اکنون امکان خرید دستگاه tms از طریق گروه healthy8 برای کلیه هموطنان فراهم شده است. شما می‌توانید این محصول را در هر نقطه از ایران و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. تیم healthy8 ضمانت اصالت این کالا را در هنگام خرید پذیرفته و اطلاعات لازم جهت استفاده از دستگاه به همراه کاتالوگ به شما عرضه خواهد شد. امکان خرید دستگاه tms کم‌توان و بررسی دستگاه tms در شیراز نیز به‌ صورت حضوری برای شما فراهم خواهد بود.

 

دستگاه tms در شیراز

دستگاه tms در شیراز

 

مزیت‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان نسبت به دستگاه rtms

نسل ابتدایی این محصول باتوجه‌به قدرت بالاتر خود گزینه مناسبی برای استفاده‌های ورزشی نبود اما از دستگاه تی ام اس کم‌توان می‌توان به‌راحتی در کنار میادین ورزشی نیز استفاده کرد. از دیگر مزیت‌های خرید دستگاه tms ، ابعاد کوچک و قابل‌حمل آن است. درحالی‌که نسل‌های پیشین rtms باتوجه‌به ابعاد خود صرفاً در محیط کلینیک مورداستفاده قرار می‌گیرند.

 

این دستگاه در درمان چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

علاوه بر مواردی که پیش‌ازاین ذکر شد، این دستگاه یک ابزار کاربردی و کمکی برای افرادی است که دوران پس از ترک مواد مخدر را پشت سر گذاشتند و تحت درمان هستند. محرک‌های مغزی این دستگاه می‌تواند به بازیابی توان ذهنی و روانی افرادی که در معرض آسیب قرار گرفته‌اند مؤثر واقع شود.

همچنین این دستگاه برای کمک به افرادی که با عوارض مشکلات پس از سکته مغزی دست‌وپنجه نرم می‌کنند نیز کاربرد داشته و می­تواند در محیط خانه نیز مورد استفاده قرار بگیرد. مزیت خرید دستگاه tms کم‌ توان در ابعاد کوچک و قابل جابه‌جایی آن است.

 

قیمت دستگاه tms کم‌توان

شما می‌توانید این دستگاه را با قیمتی در حدود 70 تا 300 میلیون تومان، به همراه ضمانت اصالت محصول از گروه healthy8 خریداری کرده و در محل مورد نظر خود دریافت کنید. نوع دستگاه تی ام اس کم‌توان بر قیمت تمام شده دستگاه تأثیر گذار خواهد بود. از انواع این دستگاه می‌توان به دستگاه آموزشی خانگی، خانگی معمولی، رست وال (رفاهی) 4 کاره ورزشی و 8 کاره کلینیکی تاچ - فول اشاره کرد.

قوی‌ترین دستگاه ام تی اس کم‌ توان، دستگاه 8 کاره تاچ فول کلینیکی است که با قیمتی در حدود 300 میلیون تومان به فروش می‌رسد. امکان ارسال محصول به‌ صورت پستی و در بسته‌ بندی مناسب به همراه گارانتی به تمام نقاط کشور امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین شما می‌توانید از طریق تماس با کادر پشتیبانی، در مورد انواع دستگاه rtms و نحوه خرید دستگاه tms اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

قیمت دستگاه tms کم‌توان

لیست قیمت دستگاه tms کم‌توان

 

دستگاه تی ام اس کم‌توان توسط چند نفر می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد؟

از جمله مزیت‌های دستگاه تی ام اس کم‌توان نسبت به نسل‌های پیشین دستگاه rtms می­توان به قابلیت استفاده از این دستگاه برای چند نفر یادکرد. درحالی‌که دستگاه‌های پیشین صرفاً می‌توانستند درآن‌واحد برای یک نفر استفاده شوند. شما می‌توانید این دستگاه را به هرجایی حمل کرده و در هر ساعتی مورد استفاده قرار دهید.

 

نتیجه‌ گیری

در این مطلب به طور خلاصه با خرید دستگاه tms کم‌توان و کاربردهای این محصول آشنا شدید. باتوجه‌به مزیت‌های این محصول و کاربردی که برای شما دارد می‌توانید در مورد سفارش و خرید اینترنتی این محصول از تیم healthy8 اقدام کنید. نتایج استفاده از این دستگاه عموماً خود را در حدود ۲ هفته پس از شروع درمان نشان داده و می‌تواند به طور مرتب توسط ورزشکاران یا افرادی که نیاز به تقویت ذهنی دارند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

یکی ازامتیازات ویژه شرکت ما، ارتباط با تمام شرکت های ایرانی و خارجی می باشد.

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

آدرس : 

شیراز، سینما سعدی، ابتدای معدل شرقی، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه 3، واحد 15

 

 

شماره تماس : 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید