دستگاه RTMS

فروش و همکاری با تمامی برندهای معتبر دنیا

 

با خرید دستگاه RTMS از شرکت روان ابزار از 5 درصد تخفیف ویژه به ارزش 20 میلیون تومان برخوردار شوید.

 

امروزه روش های نوینی برای درمان انواع بیماری ها به وجود آمده است که هم نتیجه ی سریع تر و موثر تری دارد و هم عوارض آن ها نسبت به روش های قدیمی بسیار کم تر شده است. و حتی در بسیاری از موارد هیچ عوارضی ندارد. تحریک مغناطیسی مغز یکی از این روش های نوین است که برای درمان انواع بیماری ها قابل استفاده است. این تحریک مغناطیسی با استفاده از دستگاه RTMS پر توان انجام می شود. در این مطلب از وبسایت تیم Healthy8 با این دستگاه بیش تر آشنا خواهیم شد.

 

دستگاه tms

 

دستگاه rtms چیست؟

RTMS به معنای تحریک مغناطیسی فرا جمجمه ای است. دستگاهی که به این منظور طراحی شده دستگاه RTMS می باشد که از دستگاه های جدید در حوزه ی درمان انواع بیماری های روحی و جسمی است. با استفاده از این دستگاه می توان فعالیت الکتریکی مغز را تحت تاثیر قرار داد. یعنی یک میدان مغناطیسی در مغز ایجاد می شود که با توجه به آن می توان امواج مغناطیسی را بررسی کرد. با توجه به نوع بیماری می توان امواج خاصی را تحریک یا از فعالیت بازداشت. که در نتیجه ی آن بیماری درمان می شود.

برای اطلاع از مشخصات این دستگاه کلیک کنید

 

دستگاه rTMS چگونه بیماری ها را درمان می کند؟

همانطور که گفتیم این دستگاه بر امواج مغناظیسی مغز تاثیر می گذارد. در ابتدا یک میدان مغناطیسی از طریق پالس های نصب شده روی سر به مغز وارد می شود و به نورون های عصبی می رسد. سپس می توان فعالیت آن نقطه از مغز را کم یا زیاد کرد. کم یا زیاد شدن نیز بستگی به نوع بیماری دارد. همچنین با توجه به نوع بیماری می توان ناحیه ی خاصی از مغز را تحت تاثیر قرار داد به طوری نواحی دیگر درگیر میدان مغناطیسی نشوند.

لازم به ذکر است که عبور میدان مغناطیسی از سر هیچ گونه احساس درد و ناراحتی برای بیمار ایجاد نمی کند. این روش بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که از طریق درمان دارویی به نتیجه ای نرسیده اند.

 

دستگاه tms

 

کاربرد دستگاه rtms چیست؟

این دستگاه بیش تر برای درمان بیماری های جدی تر از جمله عوارض بعد از سکته ی مغزی، میگرن، پارکینسون و ام اس کاربرد دارد. در حالی که دستگاه tms برای درمان بیماری های معمول تری مثل اضطراب، افسردگی و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

 

خرید دستگاه rtms

شما می توانید خرید دستگاه tms در شیراز را از گروه healthy8، نمایندگی جنوب کشور، انجام دهید. ضمن خرید این دستگاه از این مرکز می توانید از تخفیف ویژه ی 5 درصدی ما به ارزش 13 میلیون تومان برخوردار شوید. پس از خرید نیز از مزایای خدمات پس از فروش و پشتیبانی بهره مند خواهید شد.

 

قیمت دستگاه RTMS

قیمت این دستگاه با توجه به نوع و کارکرد آن متفاوت می باشد. قیمت حدودی آن 200 میلیون تومان است که می توانید از تخفیف ویژه ی ما نیز برخوردار شوید. برای اطلاع از قیمت دستگاه rtms در شیراز با ما در ارتباط باشید.

 

 

خرید دستگاه RTMS، خرید دستگاه RTMS در شیراز، فروش دستگاه RTMS، فروش دستگاه RTMS در شیراز.

 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

یکی ازامتیازات ویژه شرکت ما، ارتباط با تمام شرکت های ایرانی و خارجی می باشد

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

آدرس : 

شیراز، سینما سعدی، ابتدای معدل شرقی، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه 3، واحد 15

 

 

شماره تماس : 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید