فرکانس تراپی 

 فرکانس چیست : فرکانس در لفظ عموم به معنی تکرار سیکل کامل ( هرتز )  در هر ثانیه می باشد با واحد هرتز . اما در اینجا فرکانس به معنای توجه هست در واقع یه سیم نا مریی هست که از سر شما به کاینات وصله هر فکری که می کنید از طریق این سیم نامریی مستقیم به سمت کاینات می رود و در آنجا این فکر به شکل واقعی خلق میشود و به سمت خود بر میگردد و وارد زندگی واقعی می شود حالا شما به هر چیزی فکر کنی و درگیرش باشی بهش میرسی 

با توجه به تحقیقات فراوان در ازمایشگاه های مجهز دنیا محققان دریافته اند که می توان با تولید فرکانس های متفاوت می توان امواج مغزی افراد را تغییر داد به گونه ای که در بسیاری از موارد منجر به درمان یا تقویت فرد در یک موضوع خاص می شود . این رویکرد نوین با عنوان فرکانس تراپی دریچه ای جدید به روی محققان و بالینی گران گشوده است . به گونه ای که با توجه به نوظهور بودن این رویکرد بیش ازدو هزار مقاله در مجلات معتبر در دنیا به ثبت رسیده است . اساس کار این رویکرد به این صورت است که با توجه به نقشه های رنگی مغزی به دست امده  از فرد تلاش شده است که مدلسازی های دقیقی برای باز تعریف ذهن افراد اتفاق افتد . 

با توجه به این که ارتباطات مغزی از طریق فرکانس ، ممکن است تغییر یا اصلاح شود ، می توان با ایجاد فرکانس های دقیق برای هر فرد و برای هر موضوع  شخص را در آن تقویت یا درمان کرد. در ضمن این فایل ها که عمدتا به صورت فایل صوتی می باشد برای هر فرد منحصر به خودش تولید و طراحی می شود، لذا برای دیگران کاربردی ندارد . در این مدل از فرد  سوالاتی پرسیده می شود و بر اساس شخصیت و امواج مغزی فرد فایل تولید و طراحی می شود .

این مطلب که هر چیز فرکانس خاص خودش را دارد را به کررات شنیده ایم حال اینکه این مدل از درمان می تواند فرکانس هر چیزی را تولید کند .  ما برای هم فرکانس شدن باید بتوانیم فرکانس های تولید شده توسط بدنمان را کنترل کنیم که این کار برای افراد مبتدی کمی سخت به نظر می رسد و اینجاست که فایل های صوتی تولید شده می تواند ما را یاری کند تا  در راستای خواسته هایمان ما را هم فرکانس کند .

به طور مثال  : خواسته های ما می تواند جدب ثروت ، عشق و ازدواج ، شغل های ایده ال و یا هر خواسته ی دیگری باشد .

همکاری تیم تحقیقاتی درمانی Healthy8 با تیم تحقیقاتی بین المللی فرکانسیک

مختصری در مورد تکنولوژی و محصولات فرکانسیک

محصولات فرکانسیک به عنوان یکی از پیشرفته ترین محصولات باز توانی شناختی و عصبی ، محصولاتی هستند که به کمک امواج فرکانسیک که گاها تا پنج لایه صوتی ، فراصوتی و فروصوتی می باشند و همین طور خاصیت امواج های مغزی به کمک بازتوانی عصب روانشناختی می ایند تا تغییرات و اصلاحات مدارهای عصبی با کیفیت و سرعت بالاتری اتفاق افتد . دانش فنی و انحصار این تکنولوژی نوین برای اولین بار در کشور و منطقه در حال حاضر در اختیار تیم بین المللی و تحقیقاتی فرکانسیک و  Healthy8است خوشبختانه پاسخ دهی محصولات تا کنون بالای 90 درصد است که عددی بسیار قابل توجه است .

 

 

مدیر تیم تحقیقاتی و درمانی Healthy8 : نوروتراپ و هیپنوتراپ  محمد اژدرلو

مدیر تیم تحقیقاتی فرکانسیک : دکتر رضا دهقانی محقق حوزه علوم اعصاب

شماره تماس جهت سفارش محصولات و اطلاعات بیشتر :   09010580038-  09361098675   

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

 

آدرس : شیراز - سینما سعدی معدل شرقی ساختمان شاهپرک طبقه 3 مرکز مشاوره مهراز اندیشه

 

 

شماره تماس : 09010580038 - 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید