Tms کم توان

 

 

اگر دیگر مقالات وبسایت تیم healthy8 در رابطه با دستگاه tms را مطالعه کرده باشید می دانید دستگاهی است که برای درمان انواع بیماری هایی که با مغز سر و کار دارند می باشد. اما این دستگاه در دو نوع تقسیم بندی می شود که عبارت است از :

- Tms کم توان

- Tms پر توان

هر دو نوع این دستگاه از کارکرد تقریبا یکسانی برخوردارند. تفاوت آن ها در شدت میدان مغناطیسی است که در واقع دستگاه TMS کم توان، غیر تهاجمی تر و بی ضرر تر است. البته اگر چه دستگاه tms پر توان شدت مغناطیسی بیشتری دارد ولی تا کنون عوارضی برای آن گزارش نشده است.

در این مطلب از وبسایت گروه healthy8 همراه باشید تا به بررسی دستگاه tms کم توان بپردازیم.

 

Tms کم توان

 

دستگاه Tms کم توان چیست؟

اختراع این دستگاه به سال های دور تر و حدودا سال 1896 بر می گردد که دکتر آرسونوال در فرانسه تاثیر میدان مغناطیسی روی مغز انسان را مورد مطالعه قرار داد. این آزمایش بعد ها در سال 1985 منجر به اختراع دستگاه TMS به شکل امروزی شد.

همانطور که گفتیم این دستگاه با ایجاد میدان مغناطیسی در مغز انسان، مناطق مختلف در مغز را تحریک می کند. این تحریک الکتریکی از طریق تولید پالس انجام می شود. به همین دلیل به تحریک مغناطیسی مغز نیز معروف است.

 

کاربرد این دستگاه چیست؟

دستگاه tms کم توان برای درمان انواع بیماری ها به کار برده می شود. بیماری هایی از جمله افسردگی، میگرن، اضطراب و ... را به راحتی با این دستگاه می توان درمان کرد.

در بیش تر بیماری ها با توجه به نوع بیماری، فعالیت بخشی از مغز دچار مشکل می شود. این مشکل هم به صورت کم کاری و هم به صورت پر کاری آن بخش اتفاق می افتد. بنابراین با تحریک میدان مغناطیسی در آن بخش می توان فعالیت آن را کم یا زیاد کرد. در نتیجه ی این موضوع بیماری فرد بهبود می یابد.

 

قیمت دستگاه tms کم توان

دستگاه تی ام اس کم توان تمام تاییدیه ها از جمله تاییدیه FDA و تاییدیه وزارت بهداشت ایران را داراست. شما می توانید این دستگاه را از تیم healthy8 با قیمت استثنایی تهیه نمایید. علاوه بر این با خرید دستگاه tms کم توان در شیراز از گروه healthy8 از 5 درصد تخفیف برابر با 13 میلیون تومان برخوردار خواهید شد.

قیمت انواع مختلف این دستگاه را در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید.

 

قیمت دستگاه tms کم توان

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

یکی ازامتیازات ویژه شرکت ما، ارتباط با تمام شرکت های ایرانی و خارجی می باشد.

ما با کادری مجرب و سابقه چندین ساله در امر آموزش و پشتیبانی محصولات بهترین خدمات را از لحظه خرید به شما عزیزان عرضه میکنیم 

با آرزوی موفقیت برای شما 

آدرس : 

شیراز، سینما سعدی، ابتدای معدل شرقی، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه 3، واحد 15

 

 

شماره تماس : 09361098675

email : ajdarlooahmad@gmail.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید